Targi Pracy na UŁ

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracodawców na XV Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim, największą jesienną imprezę tego typu!

W tym roku Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim odbywają się 14 listopada 2019 roku na Wydziale Zarządzania.

Targi są skutecznym sposobem na znalezienie najlepszych kandydatów do pracy i na staże, dlatego co roku uczestniczy w nich około 50 pracodawców oraz ponad 5.000 studentów i absolwentów.

W tej edycji imprezy oprócz spotkań z przedstawicielami firm, konkursów, zdjęć do CV proponujemy odwiedzającym:

• Strefę doradczą

• Strefę ofert pracy

• Warsztaty z budowania wizerunku na LinkedIn

• Spotkanie z gościem specjalnym

• Aplikację targową

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Targów Pracy (klik), gdzie dostępna  jest oferta dla pracodawcy (klik) oraz formularz zgłoszeniowy(klik).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – w tym roku przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty!