Wykład Ekspercki Absolwent VIP z udziałem Konrada Pokutyckiego

Wykład Ekspercki Absolwent VIP z udziałem Konrada Pokutyckiego, prezesa zarządu firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., odbył się 14 maja 2014 w Pałacu Biedermanna w Łodzi.

Tytuł wykładu: „Po co kupować przedsiębiorstwa?”

Wykład dotyczył procesu przejmowania firm na podstawie niedawnego przejęcia przez BSH znanej polskiej firmy Zelmer. Prezes Konrad Pokutycki opowie, jaki był cel tej operacji i jak była ona przygotowana i jak przebiegała. Zwróci uwagę na efekty wzajemnych korzyści i długofalowej strategii.

Po wykładzie odbyło się spotkanie networkingowe.

1
2
3
4

W ramach projektu Absolwent VIP, Uniwersytet Łódzki pragnie nawiązać współpracę ze znanymi osobistościami ze świata nauki, sztuki, polityki i biznesu, które ukończyły studia na UŁ. Uczelnia poprzez dedykowane inicjatywy oraz wydarzenia pragnie zachęcić je do udziału w wyznaczaniu strategicznych kierunków rozwoju UŁ. Jednym z takich wydarzeń są spotkania w ramach Wykładów Eksperckich, podczas których podejmowane są tematy oraz dyskusje związane m.in. z rozwojem Uczelni w kontekście zmian gospodarczych i geopolitycznych na świecie.