Wykład Ekspercki Absolwent VIP UŁ

W imieniu Rektora Uniwersytetu Łódzkiego – Prof. Włodzimierza Nykiela mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Wykładzie Eksperckim Absolwent VIP. Wykład pt. „Sektor nowoczesnych usług biznesowych jako klucz do rozwoju polskiej gospodarki w czasach kryzysu” wygłosi Krystian Bestry – Dyrektor Zarządzający Infosys BPO EMEA, Wiceprezes ABSL.

Zapraszamy na spotkanie zainteresowane tematem osoby, w dniu 25 listopada 2013 r., o godz. 15.30 do Sali Kominkowej, Pałac Biedermanna, ul. Franciszkańska 1/3 w Łodzi. Liczymy na interesującą dyskusję.
Uprzejmie proszę o potwierdzenie przybycia (R.S.V.P. Monika Piłacik, e-mail: monikapilacik@uni.lodz.pl).

Krystian Bestry – Dyrektor Zarządzający Infosys BPO EMEA, Wiceprezes ABSL. Jako Dyrektor Zarządzający Infosys BPO EMEA jest odpowiedzialny za wdrażanie strategii rozwoju i zarządzanie usługami serwisowymi sześciu centrów Infosys BPO, przedsiębiorstwa należącego do międzynarodowego koncernu Infosys Ltd., będącego globalnym doradcą zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu oraz IT, zlokalizowanych w Europie i Afryce.
Ukończył Rachunkowość i Zarządzanie Finansowe na Wydziale Zarządzania UŁ. Promotorem jego pracy magisterskiej poświęconej audytowi sprawozdania finansowego cash-flow była prof. Ewa Śnieżek.

Sponsorem projektu jest:
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA