Wakacje z robotami RoboCAMP 2012

Uniwersytet Łódzki zaprasza na kolejną edycję warsztatów dla dzieci z robotami RoboCAMP, które tym razem odbędą się na przełomie lipca i sierpnia. Zajęcia odbędą się w dniach 30 VII – 10 VIII w godz. 9:00-16:00 na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego przy  ul. Pomorskiej 149/153

Wakacje z robotami RoboCAMP to już III edycja spotkań najmłodszych konstruktorów z pasjonującym i pełnym wrażeń światem techniki.  Poprzednie edycję spotkały się z dużym zainteresowaniem i zadowoleniem rodziców oraz dzieci, które wzięły udział w warsztatach. Dzieci świetnie się bawiąc, niepostrzeżenie poznają zagadnienia z matematyki, mechaniki, fizyki i informatyki, które podczas lekcji w szkole wydawałby się im nudne i niepotrzebne. Młodzi konstruktorzy, pracując w małych grupach, niezwykle łatwo przyswajają nowe wiadomości, uczą się pracy zespołowej i poznają smak rywalizacji. Uczestnicy zajęć RoboCAMP szybko przekonują się, że to, co wydawało się niezwykle skomplikowane, w rzeczywistości jest dziecinnie proste. Duma i szczęście pociech przekładają się bezpośrednio na zadowolenie ich rodziców.

Wakacje z Robotami to 5 dniowe zajęcia kreatywne, razem 35 godzin zajęć dydaktycznych i warsztatów  z informatyki i robotyki, w trakcie których dzieci udają się w fascynującą podróż po różnych obszarach nauki. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w dwóch grupach wiekowych 6-8 oraz 8-14 lat. W warsztatach mogą uczestniczyć dzieci, które po raz pierwszy spotykają się z RoboCAMP oraz Młodzi Konstruktorzy i Inżynierowie, którzy brali już udział w poprzednich edycjach. Dla wszystkich uczestników zajęcia będą fascynujące i kształcące, pozwolą zdobyć nowe umiejętności i doświadczenia. Partnerzy Innowacyjnej Edukacji Uniwersytetu Łódzkiego oraz pracownicy UŁ korzystają ze specjalnej ceny 760 złotych za udział dziecka w warsztatach (cena podstawowa to 860 złotych).

Najważniejsze Informacje:
Czas trwania:
 30 lipca – 3 sierpnia 2012 godziny 9:00-16:00 (opieka nad dziećmi w godz. 7:00-18:00)

Miejsce: Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ, ul. Pomorska 149/153.
Przedział wiekowy uczestników:  6 – 8 lat, 8 – 14 lat.
Potwierdzenie udziału: Tak (certyfikatem RoboCAMP oraz Uniwersytetu Łódzkiego.)
Zapisy: Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane są do dnia 26 lipca 2012 z przelewem na konto. Zgłoszenia (wypełniony formularz) prosimy przysyłać emailem na: ciat@uni.lodz.pl  lub faxem 42 635 49 85

Dane do przelewu:
Numer konta: 41 1240 3060 1111 0010 1483 7802  (Bank Pekao SA III Oddział w Łodzi)
Adres:  Centrum Innowacji – Akcelerator Technologii Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 21/23, 90-237 Łódź
Tytuł przelewu: RoboCAMP oraz imię i nazwisko dziecka.
Kontakt: Centrum Innowacji – Akcelerator Technologii Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego ciat@uni.lodz.pl , tel. 42 635 49 81, Piotr Berliński, Ewa Postolska

Formularz zgłoszeniowy – pobierz

Opis warsztatów dla grupy wiekowej 6-8 lat – pobierz