VII Europejskie Forum Gospodarcze

 

Formuła spotkania pozostaje bez zmian – to maksimum biznesu, nowych technologii i kreatywności. Proponowane fora dyskusyjne jak zawsze będą dotyczyć także aktualnej sytuacji gospodarczej, z ukierunkowaniem na potencjał regionów. Organizatorzy Forum – korzystając z bardzo bogatego już doświadczenia – tworzą kolejną platformę, pozwalającą na budowanie efektywnej i opartej na wzajemnych korzyściach współpracy samorządów i nauki z biznesem.

Głównym tematem tegorocznej edycji Forum jest energetyka, w tym odnawialne źródła energii, oraz korzyści, jakie ten dynamicznie rozwijający się sektor przynosi regionom. Dodatkowo dyskusja skupi się wokół innych wyselekcjonowanych branż: innowacyjnego włókiennictwa i przemysłu mody, IT/BPO, medycyny, farmacji, kosmetyków, nowoczesnego rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego oraz zaawansowanych materiałów budowlanych.

W EFG tradycyjnie wezmą udział delegacje krajowe i zagraniczne, reprezentujące zaprzyjaźnione miasta i regiony, oraz przedstawiciele zagranicznego biznesu. W tym roku przewidujemy również sesję poświęconą 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Zapraszamy na nią przedstawicieli ministerstw rządu RP oraz ambasadorów państw, z którymi łączą nas szczególne relacje polityczne i gospodarcze.
Wszystkich zainteresowanych kwestią innowacyjności i potencjałem rozwojowym w energetyce, a także konkurencyjnością regionów i firm – raz jeszcze zapraszam na VII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2014. Jestem przekonany, że udział w tegorocznej imprezie będzie ciekawym doświadczeniem, integrując środowiska biznesowe, naukowe i samorządowe, a Forum procentować będzie w postaci inspiracji, nowego myślenia i kontaktów z partnerami w biznesie.

Forum odbędzie się w dniach 14-15 października 2014 r. w Hotelu Double Tree by Hilton

 

więcej informacji na stronie EFG