Spotkanie z PKO Bank Polski

Na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w czwartek 9 maja gościć będą pracownicy PKO Banku Polskiego, firmy działającej w gronie Rady Biznesu Wydziału Zarządzania UŁ.

W ramach spotkania odbędzie się prezentacja banku jako pracodawcy, a także przedstawienie aktualnych ofert staży i praktyk. Uczestnicy dowiedzą się, jak przebiega rekrutacja oraz poznają przykłady projektów realizowanych przez stażystów i praktykantów. Z kolei Dyrektor ds. Sprzedaży w regionie łódzkim, opowie o czynnikach sukcesu w życiu zawodowym, ścieżce kariery w PKO Banku Polskim i o tym, co tak naprawdę oznacza słowo „sprzedaż”.

Wydarzenie to wpisuje się w cykl spotkań, w ramach akcji: Jeden Bank Wiele Pasji, jakie Firma organizuje w tym roku na największych uczelniach w kraju.