„Rodzinne Dni Sportu” dla partnerów biznesowych UŁ

W ramach projektu „Uniwersytet Łódzki dla Pracodawców” Wydziałowa Rada Pracodawców przy Wydziale Nauk o Wychowaniu wraz z Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu zapraszają na „Sportowe soboty dla pracodawców i partnerów biznesowych UŁ w ramach Rodzinnych Dni Sportu” w sobotę 26 stycznia 2013 roku.

Zajęcia odbywają się w Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Styrska 20/24 w Łodzi w godzinach 10.00 – 13.00.
Przez trzy godziny pod okiem animatorów – studentów WF, będzie można grać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną w gronie znajomych, czy poćwiczyć w sali aerobikowej.
Dodatkowa propozycja zajęć to nauka tenisa, tańca nowoczesnego, sporty walki, gimnastyka fitness.
Rejestracja i przyjmowanie opłat w dniu imprezy od godz. 9.45 w sekretariacie Centrum.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 42 665 51 75