Relacja z Dni Kariery 2016

9 marca br na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się 24 edycja Dni Kariery, organizowanych przez AIESEC – organizację prowadzoną przez młodych ludzi, która od ponad 66 lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce obecni są w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiają studentom rozwój osobisty i profesjonalny.

Wśród blisko 20 wystawców rozlokowanych na 2 piętrach, nie mogło zabraknąć Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Łódzkiego w kooperacji z Kartą Absolwenta UŁ. Dokładnie o 9:00 pojawili się pierwsi goście, nasza ekipa została zasypana pytaniami na temat trwających obecnie rekrutacji, możliwości rozwoju, doradztwa zawodowego oraz projektów realizowanych przez Biuro Karier UŁ. Poza przedstawieniem konkretnych ofert pracy, staży i praktyk, odwiedzającym zaprezentowane zostały dwie największe inicjatywy realizowane przez Biuro Karier – Recruitment Day i Akademia Kompetencji. Dni Kariery to idealne miejsce na nawiązanie kontaktu ze studentami i absolwentami, poznanie ich potrzeb i oczekiwań. Tego typu spotkania to nieocenione źródło informacji, dzięki którym możemy pracować nad udoskonaleniem naszych działań. Serdecznie dziękujemy Studentom i Absolwentom, którzy odwiedzili nasze stoisko. Tych, którzy nie dotarli zapraszamy na naszą stronę Biura Karier i Klubu Absolwenta w celu uzupełnienia informacji i zapoznania się z ofertą.