Recruitment Date – 17-19 marca 2015

recruitment date spotkanie studenci rozmowyMamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III edycji Recruitment Date. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 marca 2015 w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 32/38.

Recruitment Date to inicjatywa, która łączy studentów z wiodącymi firmami rynku pracy. W trakcie wydarzenia odbywa się seria krótkich spotkań studentów z przedstawicielami firm, podczas których prowadzone są wstępne rozmowy rekrutacyjne do pracy, na płatne stanowiska staży i praktyk. W rezultacie jeden dzień pozwala wyselekcjonować kilkunastu kandydatów. Ta nowoczesna forma rekrutacyjna bezpośrednio odpowie na potrzeby Państwa Firmy.

Warto wymienić korzyści płynące dla firm biorących udział w tym wydarzeniu:

• Dotarcie z ofertami płatnych praktyk, staży i pracy do sprofilowanej grupy odbiorców.
• Wstępna selekcja CV dokonana zgodnie z Państwa preferencjami.
• Kilkunastu potencjalnych kandydatów do pracy, na płatne stanowiska staży i praktyk.
• Możliwość przeprowadzenia wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej z najlepszymi kandydatami.
• Baza CV kandydatów (konkretnej branży) zgłoszonych do udziału w Recruitment Date.
• Promocja firmy w środowisku akademickim, za pośrednictwem: stron internetowych, Facebooka Uniwersytetu Łódzkiego i Biura Karier, stojaków reklamowych na Wydziałach oraz mailingu do wszystkich studentów UŁ.

Szczegółowe informacje odnośnie wydarzenia oraz warunków współpracy znajdą Państwo pod adresem: http://issuu.com/biurokarierul/docs/recruitment_date_2015

Formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:
http://goo.gl/IXfOJ5

Formularz profilu kandydata dostępny pod adresem:
http://goo.gl/Cwqyb5

Oba formularze należy wypełnić do dnia 16 lutego 2015. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie przesłane na wskazany przez Państwa adres e-mail po zarejestrowaniu i weryfikacji zgłoszenia.

Zapraszamy rownież do zapoznania się z kalendarium wydarzeń organizowanych w 2015 roku przez Biuro Karier UŁ, który jest od dostępny pod adresem: http://issuu.com/biurokarierul/docs/kalendariumabkz2015