Pracodawcy rekrutują najlepszych na Uniwersytecie Łódzkim

day

Już w najbliższy poniedziałek rusza Recruitment Day 2016. Przez 5 dni (14-18 maja br.)  rekordowa liczba pracodawców przeprowadzać będzie rozmowy rekrutacyjne z kandydatami na płatne praktyki, staże oraz do pracy.

Studenci oraz pracodawcy uczestniczą w kolejnej edycji inicjatywy realizowanej z sukcesem przez Biuro Karier UŁ, pozwalającej na szybkie przeprowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami. Każdy kandydat może w ciągu jednego dnia odbyć od kilku do kilkunastu rozmów kwalifikacyjnych. Dzięki wyjątkowej formule pracodawcy mają możliwość sprawdzenia w krótkim czasie nawet kilkunastu kandydatów.
W tegorocznej edycji na ofertę 27 pracodawców odpowiedziało ponad 750 kandydatów, spośród których wybranych zostało 250 najlepszych. Warto wspomnieć, że kandydaci przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne gruntownie przygotowani, po szkoleniach prowadzonych przez pracowników biura karier, ze sprawdzonym lub poprawionym CV.

Organizatorem Recruitment Day 2016 jest Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego. Informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej: www.biurokarier.uni.lodz.pl