NOC BIOLOGÓW na UŁ

W dniu 11 stycznia, w godzinach 17-22, w budynku D gmachu Biologii przy ul.
Pomorskiej 141/143 (wejście od ul. Matejki) w sposób przystępny i ciekawy zaprezentowane zostaną zagadnienia z otaczającego nas świata przyrody… i nie tylko.

Przygotowano bogaty program o charakterze popularno-naukowym, który jest skierowany do różnych grup wiekowych. Dlatego podczas tegorocznej Nocy Biologów wspaniale bawić się będą zarówno dzieci oraz ich rodzice jak i osoby starsze. Będą wykłady, pokazy eksperymentalne, wystawy, warsztaty oraz gry, zabawy terenowe i quizy

– na tę jedną NOC w roku każdy będzie mógł stać się NAUKOWCEM, PRZYRODNIKIEM, OBSERWATOREM, EKSPERYMENTATOREM, ODKRYWCĄ a nawet DETEKTYWEM.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Noc Biologów daje niepowtarzalną okazję nie tylko przyjrzeć się z bliska pracy badawczej naszych łódzkich biologów ale pozwoli także stać się jednym z nich.

Program Nocy Biologów organizowanej na Uniwersytecie Łódzkim można
prześledzić na stronie internetowej pod poniżej umieszczonym adresem: