Konferencja StartMoney – Kapitał dla biznesu

Konferencja StartMoney będzie nie tylko doskonałą okazją do zapoznania się z trendami związanymi z innowacjami w przedsiębiorstwach i na uczelniach, oraz możliwościami ich finansowania, ale także do nawiązywania kontaktów biznesowych i spotkania z przedstawicielami funduszu. Oprócz wystąpień prelegentów przewidziany jest również panel dyskusyjny z udziałem uczestników. Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie http://startmoney.pl, w tym aktualny program, biogramy prelegentów oraz informacje o funduszu StartMoney.

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli biznesu, nauki oraz indywidualnych innowatorów, wynalazców, studentów i absolwentów uczelni wyższych. Spodziewanych jest około 100 uczestników z całej Polski. Gościem specjalnym będzie uznany dziennikarz i publicysta  tygodnika „Polityka” piszący o tematyce polityczno-gospodarczej, cywilizacyjnej i wpływie nowych technologii na biznes – Edwin Bendyk. Wystąpią również praktycy biznesu z wieloletnim stażem, którzy na bazie własnych doświadczeń pokażą, w jaki sposób rozwijać międzynarodowy biznes.

Miejsce: Łódź – Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ, Sala Konferencyjna A, II p., Al. Politechniki 2a
Termin: 28 czerwca 2012r., godz. 11.00 – 17.00
Organizator: Centrum Innowacji – Akcelerator Technologii Fundacja Uniwersytetu Łódzkiego
Zapisy: Informacje i zgłoszenie na www.startmoney.pl tel. 42 635 4984 fundusz@startmoney.pl