Konferencja Milenialsi – pokolenie paradoksów

Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (Wydział Zarządzania UŁ) oraz Amway Polska zapraszają na konferencję z cyklu „W drodze do menedżerskiej doskonałości”:

Milenialsi – pokolenie paradoksów. Przedsiębiorczy czy wykluczeni?
24 lutego (piątek), godz. 11.00, sala Rady Wydziału Zarządzania UŁ, Łódź, ul. Matejki 22/26.

Program konferencji:

11.00 – prof. nadzw. dr hab. Robert Kozielski (Dyrektor PAM Center), Powitanie uczestników i gości
11.05 – prof. nadzw. dr hab. Grzegorz Urbanek (Prorektor Uniwersytetu Łódzkiego), Otwarcie konferencji
11.10 – Anna Pietrzak (Prezes Amway Polska), Światowy Raport Amway o Przedsiębiorczości AGER 2016
11.20 – prof. dr hab. Izabela Koładkiewicz (Akademia Leona Koźmińskiego), Przedsiębiorczość w oczach Milenialsów. Polska i                  Świat.
11.40 – dr Julita Czernecka (Katedra Socjologii Struktur i Zmian Społecznych UŁ), Zaangażowanie#Rozrywka#Pasja Y… OLO? –              fakty i mity o „Milenialsach”
12.00 – prof. nadzw. dr hab. Tomasz Czapla (Dziekan Wydziału Zarządzania UŁ), Orientacja na cel czy multizadaniowość – o                     pożądanych i przyszłych kompetencjach na rynku pracy
12.20 – Konrad Kubacki (British Polish Chamber of Commerce), Przedsiębiorczość młodych Polaków za granicą – przykład                      Wielkiej Brytanii
12.40 – Beata Bukowska (Inwenta Sp. z o.o.), Lojalnie ostrzegam, że niebawem odchodzę
13.00 – Pytania, komentarze, dyskusja, losowanie książek
13.15 – Podsumowanie konferencji

Do udziału w konferencji zapraszamy menedżerów zainteresowanych budowaniem dobrych i trwałych relacji w swoich firmach tworzeniem marki, wizji i strategii w swoich firmach i organizacjach oraz osobistym rozwojem, także studentów i nauczycieli akademickich.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapisy na stronie http://pam.uni.lodz.pl/milenialsi/

Prosimy o zarejestrowanie się. Wśród zarejestrowanych uczestników rozlosowane zostaną książki: Chip Espinoza, Peter Miller, Curtis Bateman, Curtis Garbett, Milenialsi w pracy. 7 umiejętności, które powinni posiąść dwudziestokilkulatkowie, by móc pokonywać progi i bariery w życiu i pracy, ufundowane przez Wydawnictwo Studio Emka.