Akademickie Targi Pracy 2012

Zapraszamy na siódmą edycję Akademickich Targów Pracy, która odbędzie się 27 marca 2012 w Hali Expo Międzynarodowych Targów Łódzkich.

ATP to przedsięwzięcie cykliczne, które odbywa się systematycznie począwszy od 2006 roku. Jest to największa impreza w Polsce skupiająca w jednym miejscu zarówno młodych, ambitnych ludzi jak i pracodawców.

Akademickie Targi Pracy są skierowane do studentów i absolwentów łódzkich uczelni wyższych. W czasie trwania ATP studenci mają możliwość nawiązywania kontaktów z przedstawicielami firm prowadzących swoją działalność na terenie całego kraju oraz skorzystać z bezpłatnych szkoleń i warsztatów, które poprowadzą profesjonaliści w swojej dziedzinie. Tematyka zawierać będzie zarówno zagadnienia z umiejętności miękkich jak i te związane z naukami ścisłymi.

ATP – 27 marca 2012, Hala  Expo MTŁ, ul. Wólczańska 199
Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.atp.lodz.pl