Znamy już wyniki rekrutacji do III edycji Projektu Mentorskiego

Znamy wyniki procesu rekrutacyjnego do III edycji projektu mentorskiego programu Absolwent VIP UŁ. Dziękujemy za zainteresowanie naszym projektem, zwłaszcza wszystkim osobom, które złożyły aplikacje.

Na podstawie złożonych dokumentów aplikacyjnych kandydaci zostali dopasowywani do poszczególnych mentorów. Kluczowe dla oceny poszczególnych kandydatów było uzasadnienie chęci udziału w projekcie mentorskim zawarte w liście motywacyjnym. Dodatkowymi kryteria oceny to między innymi wyniki w nauce, aktywność społeczna, zainteresowania, kreatywność w rozwiązywaniu zadań problemowych.

Projekt mentorski na UŁ, realizowany w ramach Programu Absolwent VIP, jest skierowany do najzdolniejszych studentów, których celem jest rozwój osobisty i zawodowy, dostosowany do oczekiwań współczesnego rynku pracy. Uroczysta inauguracja II edycji odbędzie się w dniu 10 listopada br. w Pałacu Biedermanna w Łodzi. Mentorzy i wybrani przez nich studenci będą współpracować podczas regularnych spotkań w okresie styczeń-czerwiec 2016 r.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym do udziału w III edycji projektu mentorskiego Absolwent VIP UŁ!

Pełna lista par student-mentor tutaj