Wypowiedz się na temat swojej uczelni i przyszłych pracodawców!

trendence-banner_Poland

Drogi studencie, wypowiedz się na temat swojej przyszłej kariery!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w największym w Europie badaniu dotyczącym zagadnień
związanych z edukacją i karierą!

Dzięki trendence Graduate Barometer każdego roku około 950 uczelni w całej Europie otrzymuje cenne dane na temat poziomu zadowolenia ich studentów. Nasza uczelnia również uczestniczy w badaniu w edycji 2016 roku. Około 280 000 studentów co roku ma swój wkład w kształtowanie przyszłości środowiska akademickiego i warunków pracy, poprzez określenie swoich celów i motywacji. Dzięki Twoim odpowiedziom pracodawcy i uczelnie pozyskają informacje o potrzebach nowego pokolenia w zakresie kształcenia i rynku pracy.

Czy też chcesz mieć w tym swój udział? Badanie znajdziesz na stronie…

www.trendence-gradbarometer.eu

…i zdobądź szansę na wygranie:
• 5 x 500 EUR voucher
• 10 x 200 EUR voucher

*Wykorzystaj swój BestChoice voucher w ponad 70 sklepach internetowych. Możesz podzielić wygraną kwotę, robiąc zakupy w różnych sklepach partnerskich lub połączyć kilka voucherów

Po zakończeniu kwestionariusza, będą na Ciebie czekać wyniki z zeszłorocznej edycji. Twoje odpowiedzi są anonimowe, a dane podlegają ścisłej ochronie prawnej.

Twoja przyszłość ma prawo głosu!

trendence-banner-still_Poland