STYPENDIA SANTANDER UNIVERSIDADES (2017/2018): LISTA LAUREATÓW

Komisja Stypendialna Stypendiów Santander Universidades na Uniwersytecie Łódzkim
wyłoniła laureatów IV edycji programu stypendialnego Santander Universidades na Uniwersytecie Łódzkim.

ssssMiło nam poinformować, że w wyniku postępowania kwalifikacyjnego Komisja Stypendialna zdecydowała o przyznaniu 10 jednorazowych stypendiów Santander Universidades 2017/2018 (I nabór wniosków) w kwocie 2 500,00 zł następującym osobom:

Nazwisko Imię Liczba otrzymanych punktów
Kosmowski Piotr 80
Tim Artur 67
Karwowska Zuzanna 64
Frątczak Katarzyna 60
Majewska Anna 60
Zajączkowski Adam 60
Zbawińska Karolina 60
Dalik Ewelina 58
Mackiewicz Ewelina 58
Antczak-Orlewska Olga 57

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy! O dalszych krokach związanych z wypłatą stypendiów będziemy informować w bezpośredniej korespondencji e-mailowej.

Kryteria oceny wniosków

• Zaangażowanie społeczne i zaangażowanie na rzecz Uniwersytetu Łódzkiego – maks. 50 pkt.
    1. działalność w organizacjach studenckich, organizacja konferencji, działalność popularyzatorska – maks. 15 pkt.
    2. działalność na rzecz Uniwersytetu Łódzkiego (samorząd studencki, wolontariat) – maks. 15 pkt.
    3. działalność społeczna poza uczelnią – maks. 20 pkt.
  • Rozwój zawodowy i osobisty – maks. 20 pkt.
    1. praktyki i staże krajowe i zagraniczne – maks. 10 pkt.
    2. odbyte szkolenia, uzyskane certyfikaty – maks. 5 pkt.
    3. wyjazdy zagraniczne o charakterze edukacyjnym – maks. 5 pkt.
  • Aktywność naukowa – maks. 20 pkt.
  • Konkursy – maks. 10 pkt.

Centrum Karier i Współpracy z Pracodawcami

Uniwersytet Łódzki