Start w karierę – zapraszamy informatyków

Start w Karierę z Uniwersytetem Łódzkim – Kierunek: Informatyka
start-logoSerdecznie zapraszamy studentów pierwszych lat kierunków informatycznych na spotkanie z reprezentantami firm: Ericpol, Rossmann oraz Accenture w ramach projektu Start w Karierę z Uniwersytetem Łódzkim.

W poniedziałek, 23 marca o godz. 16.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki

oraz

we wtorek, 24 marca o godz. 12.00 na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego

firmy zaprezentują perspektywy zatrudnienia w branży IT w Łodzi.

Dodatkowo w tym dniu z przedstawicielami firm można porozmawiać przy ich stoiskach.

Ponadto w ramach projektu w kwietniu i maju zapraszamy na szkolenia dla studentów kierunków informatycznych prowadzone przez przedstawicieli firm oraz trenerów zewnętrznych. Dla osób chcących poznać codzienną pracę w sektorze IT przewidziano wizyty w firmach.

Zapisy prowadzone będą na stoisku Akademickiego Biura Karier Zawodowych oraz na stronie www.biurokarier.uni.lodz.pl.

Przyjdź we wtorek na prezentację firm i wygraj powerbanki do urządzeń mobilnych. Szczegóły na stoisku Biura Karier.

start-2015-fb