Start w karierę – 12 i 13 kwietnia 2012

Przed nami kolejne spotkania w ramach projektu Start w karierę. Tym razem odwiedzimy licea w Brzezinach, Łodzi, Pabianicach i Łasku.

Już 12 kwietnia odwiedzimy Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Staszica w Brzezinach (godzina spotkania – 8:55) oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszko w Łodzi (godzina spotkania – 12:00)

Dzień później (13 kwietnia) spotykamy się o godzinie 8:55 z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pabianicach oraz o 12:00 z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego w ZSP nr 1 w Łasku.

Podczas spotkań odbędą się warsztaty, które dotyczyć będą szeroko rozumianej kreatywności w planowaniu ścieszki kariery zawodowej oraz będzie można wypełnić testy predyspozycji zawodowej dające możliwość dopasowania swojej osobowości do przyszłej pracy.

Warsztaty poprowadzą studenci z Studenckiego Koła Naukowego Personalni – Magdalena Kula i Izabela Milka (12 kwietnia) oraz Ewa Stawicka i Karolina Mucha (13 kwietnia)

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na portalu facebook