Santander Universidades Digital Day

W Lublinie, Gdańsku, Łodzi i Warszawie w pierwszej połowie grudnia odbędą się bezpłatne konferencje i warsztaty w ramach Santander Universidades Digital Day, w których mogą wziąć udział wszyscy studenci, niezależnie od uczelni i kierunku. W trakcie kolejnej edycji wydarzeń uczestnicy m.in. posłuchają wykładów na temat trendów i wymagań rynku pracy oraz dowiedzą się jak pracować zgodnie z metodologią Agile. Rejestracja uczestników właśnie ruszyła. Łódzki Digital Day 11 grudnia (wtorek), na Wydziale Zarządzania.

Nauka, zabawa i nowe znajomości

W każdym z miast odbędzie się wykład przedstawiciela Google – praktyka online marketingu, na temat wpływu technologii cyfrowych na karierę. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak dbać o swoje cyfrowe kompetencje na współczesnym rynku pracy oraz jak zaplanować rozwój zawodowy tak, by maksymalnie wykorzystać swoje mocne strony.

W kolejnej części programu eksperci Santander Bank Polska podzielą się wiedzą o innowacjach i tzw. „zwinnym prowadzeniu projektów” w metodologii Agile.

Uczestnicy wydarzenia w Łodzi będą mogli dowiedzieć się nieco o innowacjach i o tym czy tworzenie innowacji zarezerwowane jest tylko dla geniuszy. Z kolei w Lublinie, Gdańsku i Warszawie Agile Coachowie pokażą Agile od strony praktycznej – podczas nietypowych warsztatów – wspólnej budowy miasta z klocków Lego. Miejsca na warsztacie Lego są ograniczone.

Warto rejestrować się jak najszybciej pod linkiem: https://santander.pl/santanderuniversidades-pl/digitalday.html.

Dla uczestników będzie dostępna także dodatkowa strefa atrakcji (m.in. Wirtualna rzeczywistość, quizy i świąteczne smaki), a w Lublinie również turniej konsol i gier planszowych organizowany przez Analogowe Granie.

Cztery studenckie miasta

Program Digital Day na UŁ: Konferencja Santander i konkurs z nagrodami – czytaj więcej
Wydarzenie odbędzie się w środę 5 grudnia w Lublinie, na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, w czwartek 6 grudnia w Gdańsku, na Politechnice Gdańskiej oraz we wtorek 11 grudnia w Łodzi, na Uniwersytecie Łódzkim. Ostatnia konferencja cyklu będzie miała miejsce w Warszawie – w czwartek, 13 grudnia w Szkole Głównej Handlowej.

Szczegółowy program dla każdego z miast i rejestracja są dostępne pod linkiem: https://santander.pl/santanderuniversidades-pl/digitalday.html.

Bezpłatna konferencja i warsztaty Santander Universidades Digital Day to kolejne z wydarzeń organizowanych w ramach Santander Universidades, przez Santander Bank Polska, który w ramach Grupy już do 20 lat wspiera szkolnictwo wyższe i rozwój społeczności lokalnych na całym świecie aktywizując środowiska naukowe i tworząc platformę do ich integracji ze światem biznesu.

____

Redakcja: Centrum Promocji UŁ