Ruszyły zapisy na Regional BioCamp 2016

Sandoz_promo_fb postBioCamp to międzynarodowy projekt warsztatów dla studentów i doktorantów farmacji, biotechnologii oraz kierunków biologiczno-chemicznych. Najlepsi studenci z Europy mają szansę wziąć udział w trzydniowym forum farmaceutycznym, odbywającym się w stolicy Słowenii. Zgłoszenia polskich uczestników przyjmowane są do 18 marca.

Trzydniowe wydarzenie rozpocznie się 22 maja w Lublanie. Szansę na udział w projekcie dostanie 35 studentów i doktorantów z 10 krajów Europy. Podczas Regional BioCamp spotkają się najlepsi studenci ze Słowenii, Chorwacji, Bośni, Serbii, Macedonii, Austrii, Włoch, Niemiec, Polski i Rosji. Udział w Regional BioCamp to również możliwość wygrania wyjazdu na Novatris International BioCamp w Szwajcarii.

Co daje udział w Regional BioCamp?

Regional BioCamp to szansa na przyjrzenie się funkcjonowaniu dużego koncernu farmaceutycznego, w którym badania naukowe łączą się z międzynarodowym biznesem. Uczestnicy Regional BioCampu będą mieli okazję m.in. poznać uznanych ekspertów z firmy Sandoz, którzy podzielą się swoim doświadczeniem. Podczas forum zostaną poruszone tematy związane z rynkiem biotechnologicznym i farmaceutycznym. Regional BioCamp to również szereg zajęć praktycznych. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat tego, jak można rozwijać oraz wprowadzać na rynek produkty biofarmaceutyczne. Przyszli specjaliści poznają specyfikę branży farmaceutycznej oraz możliwości rozwoju w jej obszarze. Udział w BioCampie daje możliwość rozwinięcia kariery zawodowej w firmie Sandoz, a dla dwóch najlepszych studentów – wyjazd na kolejny etap projektu, czyli Novatris International BioCamp w Bazylei.

Jak się zgłosić?

Do projektu mogą się zgłaszać studenci i doktoranci farmacji, biotechnologii i kierunków biologiczno-chemicznych. Ze względu na międzynarodowość inicjatywy, wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie w zakładce careers.W celu zgłoszenia się do udziału w projekcie należy przesłać CV oraz formularz aplikacyjny (dostępny na stronie) na adres: biocamp.poland@sandoz.com

Zgłoszenia polskich uczestników przyjmowane są do 18 marca.

Organizatorem i fundatorem projektu jest firma Sandoz.