Recruitment Days 2018

W nadchodzącym tygodniu odbędą się bezpośrednie spotkania studentów z pracodawcami w ramach Recruitment Days 2018!

Projekt ma charakter otwarty, firmy prezentują się na Wydziałach oraz dodatkowo mają możliwość prowadzenia rekrutacji.

Spotkania odbywają się na wybranych Wydziałach:

17 kwietnia na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, godzina 10.00-14.00, budynek T
19 kwietnia na Wydziale Filologicznym, godzina 10.00-14.00, poziom 0

To doskonała okazja dla studentów, aby zdobyć płatne praktyki, staż lub pracę. Kandydatów poszukują:

• ADAPTIVE Solutions and Advisory Group
  • CLARIANT
  • Commerz Systems
  • Conduent
  • Fujitsu
  • GE Power Control SA
  • McCormick Shared Services – EMEA, LLC sp. z o.o
  • Minol ZENNER Sp. z o.o.,
  • Phinance SA
  • Trading Solutions
  • Tate&Lyle
  • UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Aby umówić się na rozmowę rekrutacyjną z wybranymi pracodawcami, wystarczy rejestracja pod tym adresem.

Idea

Bezpośrednie spotkanie firm ze studentami, które umożliwia wymianę informacji, zaprezentowanie profilu działalności firmy, przedstawienie ofert pracy, staży i praktyk. Dodatkowo będzie  możliwość przeprowadzenia  wstępnych rozmów kwalifikacyjnych.

Uczestnicy

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Łódzkiego, w szczególności zainteresowanych pracą w obszarze finansów, księgowości, obsługi klienta. Wysoko ceniona jest znajomość języków obcych.