Mobica zaprasza na drzwi otwarte!

28 listopada brytyjska firma informatyczna Mobica organizuje w swoim biurze Drzwi Otwarte, na które serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami. Każdy, kto planuje rozpocząć karierę w IT lub pragnie poznać innowacyjne technologie informatyczne, będzie mógł zwiedzić siedzibę firmy w nowoczesnym biurowcu University Business Park przy ul. Wólczańskiej 178. Znajdujący się na miejscu pracownicy pokażą, jak wygląda praca przy profesjonalnych projektach międzynarodowych, omówią proces rekrutacyjny w firmie, a także przyszykują grę-niespodziankę, w ramach której będzie można wygrać liczne nagrody.

Łódzkie biuro firmy Mobica, jest największym ze wszystkich oddziałów w Polsce, zatrudnia obecnie m.in. specjalistów z dziedziny automotive/embedded, inżynierów pracujących nad aplikacjami mobilnymi oraz testerów oprogramowania. Tworzą i rozwijają oni oprogramowanie dla klientów z całego świata, realizują projekty m.in. dla przemysłu samochodowego, bankowego i finansowego, medycznego, telewizyjnego, oraz dla potentatów z Doliny Krzemowej.

Ze względu na dynamiczny rozwój firma, która zatrudnia w Łodzi od 2007, stale poszukuje dodatkowych rąk do pracy. Choć najbardziej pożądani są specjaliści z doświadczeniem zawodowym, swoją karierę rozpocząć w fimie mogą również studenci oraz absolwenci kierunków informatycznych, stawiający pierwsze poważne kroki na rynku pracy. Pracy w firmie szukać mogą programiści z dobrą znajomością języków C/C++, C#, Assembler, Python, HTML5 i Java. Firma planuje zatrudnić m.in. kolejnych deweloperów oprogramowania na nowoczesne platformy mobilne – Android, iOS i Windows Phone, inżynierów zaangażowanych w procesy weryfikacji i automatyzacji testów, a także menedżerów.

Nie patrz na karierę przez dziurkę od klucza!

Miejsce: Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Łodzi, University Business Park, ul. Wólczańska 178, VI piętro, 90-530 Łódź

Godziny zwiedzania biura: 13:00 – 15:00

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – o ich dostępności decydować będzie kolejność zgłoszeń. Rejestracja trwa do 23 listopada.

Formularz zgłoszeniowy znaleźć można tutaj : lub na stronie mobica

drzwi_otwarte_lodz - mobica dziurka od klucza