ŁÓDŹ 30 UNDER 30 – POSZUKIWANY, POSZUKIWANA!

Z początkiem lutego 2012 rusza nabór do programu Łódź 30 under 30, który ma wyłonić 30 najciekawszych, zdolnych, aktywnych Łodzian przed trzydziestką. Wywodzący się z różnych środowisk uczestnicy, wspólnie będą reprezentować niesamowity potencjał, który wykorzystają aby pracować nad aktualnymi wyzwaniami młodej Łodzi i realnymi zmianami w jej rozwoju.

Zgłoś siebie lub innego kandydata!

Poszukiwane są osoby w wieku 18 – 30 lat, aktywnie zaangażowane w działania na rzecz Łodzi, liderzy zmian w swoich środowiskach, mający energię aby motywować i inspirować innych poprzez swoją aktywność, formę lub osiągnięcia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na oficjalnej stronie programu (www.lodz30under30.com). Zgłaszać można siebie lub innych kandydatów.

Krótko o programie:

Celem konkursu jest wyróżnienie osób, którzy aktywnie działają na rzecz młodej Łodzi i dobra wspólnego Łodzian i tym samym przyczyniają się do rozwoju społeczności lokalnej na różnych płaszczyznach. Uczestnicy 30 under 30 staną się przykładem odważnych wizji i realnych działań wkierunku stworzenia „Strategii Under 30” dla młodej, kreatywnej Łodzi. Biorąc udział w pracach,warsztatach i dyskusji nad aktualnymi wyzwaniami Łodzi otrzymają możliwość wprowadzenia realnych zmian w jej rozwoju. 30 under 30 staną się ambasadorami nowej wizji i działań jako odpowiedzi na wyzwania stawiane przed Łodzią. Dzięki swojemu doświadczeniu i dokonaniom będą motywować do działania i inspirować każdego z nas.

Inspiracją do stworzenia Programu jest nagroda „Europe 40 under 40” dla Krzysztofa Candrowicza. Wśród „40 najbardziej inspirujących liderów mających wpływ na realne zmiany w społeczeństwie dzisiejszej Europy” znalazło się tylko 3 Polaków, w tym tylko jeden łodzianin. Ta nagroda inspiruje nas i udowadnia, że Łódź jest miejscem dla tych, którzy chcą i mogą!

Szczegóły projektu:

 – na stronie internetowej projektu – http://www.lodz30under30.com/ 

 – na facebooku – http://www.facebook.com/lodz30under30