Life Coaching, Mentoring Organizacyjny: nowe kierunki studiów

Do do końca września trwa rekrutacja na dwa nowe kierunki studiów podyplomowych organizowanych na Wydziale Zarządzania

Coaching i Mentoring Organizacyjny – studia podyplomowe oparte są na dwóch modułach: CoachWise Coaching Essentials oraz CoachWise Mentoring Essentials. Uczestnicy zostaną gruntownie przygotowani do wspierania rozwoju kadr biznesu, poznają specyfikę coachingu i mentoringu oraz metody prowadzenia sesji, wdrażania projektów rozwojowych.

Więcej na www.coach-mentor.edu.pl

Life Coaching – Metody Wspierania Relacji Międzyludzkich – filarem studiów jest model Transforming Communication – warsztat kreowania przestrzeni współpracy i porozumienia. Studia przeznaczone dla wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się wspieraniem rozwoju kompetencji społecznych jak i doskonalenia umiejętności interpersonalnych. Studenci nabywają podstawowe kompetencje coachingowe, które mogą z powodzeniem wykorzystać w obszarze kariery, związków, wellnesu czy relacji rodzicielskich.

Więcej na www.life-coaching.edu.pl