Licea w Łęczycy i Zgierzu pierwszymi gospodarzami Startu w karierę

27 marca w ramach projektu „Start w karierę” odwiedziliśmy Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy oraz Liceum Ogólnokształcące im S. Staszica w Zgierzu.

Podczas spotkań licealiści wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez studentki ze Studenckiego Koła Naukowego Personalni – Anitę Stańczak i Justynę Wardęcką. (zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej SKN PERSONALNI). Licealiści rozwiązali testy predyspozycji zawodowych oraz poprzez ciekawe ćwiczenia dowiedzieli się jak konstruktywnie pracować w grupie czy wykorzystywać techniki pracy w grupie.

Dziękujemy licealistom obu liceów za udział w warsztatach i kreatywne uczestnictwo w kolejnych ćwiczeniach.

Dziękujemy również dyrekcjom obu szkół za udostępnienie sal oraz zwolnienie uczniów z lekcji na udział w warsztatach. Jednocześnie gratulujemy placówkom tak zdolnych i kreatywnych wychowanków.

Zapraszamy do odwiedzenia podstrony projektu oraz profilu projektu na portalu facebook.