Kreatywny Start w karierę 2012

„Kreatywny Start w Karierę 2012” jest drugą edycją przedsięwzięcia organizowanego przez Uniwersytet Łódzki. Pierwsza edycja organizowana była w formie otwartych spotkań z menedżerami firm (m.in. BRE BANK, ERICPOL TELECOM, INFOSYS BPO POLAND oraz PGE GÓRNICTWO I ENERGETYKA KONWENCJONALNA). Kolejna edycja projektu, przeprowadzana w formule warsztatowej, wpisuje się w strategię miasta „Łódź – Miasto Przemysłów Kreatywnych”.

W ramach projektu „Startu w Karierę” zostanie przeprowadzonych 12 warsztatów z uczniami szkół średnich zlokalizowanych na terenie województwa łódzkiego. Warsztaty poprowadzą studenci skupieni w Studenckim Kole Naukowym „Personalni” działającym przy Wydziale Zarządzania UŁ.

Na warsztat trwający 90 minut składać się będzie prezentacja na temat korzyści jakie niesie za sobą możliwość studiowania w łódzkim ośrodku akademickim, warsztat „Kreatywność w karierze” prowadzony przez SKN Personalni, quizy i pytania konkursowe z drobnymi nagrodami. Uczniowie będą mieli również możliwość wypełnienia testu kompetencji, który pomoże im sprecyzować swoje zdolności oraz skorelować wybór dalszej ścieżki edukacji z przyszłą karierą zawodową.

Zapraszamy do odwiedzenia podstrony projektu Start w karierę oraz śledzenia naszego profilu na portaluFacebook