Drużyna Enactus UŁ Wicemistrzem Polski!

Konkurs rangi krajowej zgromadził Drużyny Enactus z najważniejszych ośrodków akademickich w kraju, podejmujące tym samym rywalizację o reprezentowanie Polski podczas Enactus World Cup 2013, który w tym roku odbędzie się w Meksyku.
Najważniejszym elementem tego wydarzenia była prezentacja dokonań drużyny w roku akademickim 2012/2013. Zespół Enactus Uniwersytetu Łódzkiego przedstawił wyniki 4 przeprowadzonych projektów: Eco-farm, Sign me In, Green Up Your Waste oraz 50/50.
Realizowane projekty mają na celu propagowanie szeroko rozumianej przedsiębiorczości w naszym regionie oraz podnoszenie kwalifikacji różnych grup społecznych, tak aby mogły poradzić sobie w świecie rządzonym przez prawa rynku.
Cała prezentacja została oceniona przez jury składającym się z ok. 50 sędziów : dyrektorów zarządzających i prezesów największych światowych firm takich jak: PwC Polska, Coca-Cola HBC Polska czy Microsoft.
W tym roku drużyna Enactus potwierdziła swoją silną pozycję na podium zdobywając 2 miejsce w konkursie Enactus Poland Cup 2013. Dodatkowo w pakcie otrzymała ogromną dawkę wsparcia i motywacji do zaangażowania się w dalszą pracę i doskonalenia projektów w przyszłym roku akademickim. Więcej informacji o Drużynie Enactus oraz opis projektów znajdziesz na stronie:http://enactus.uni.lodz.pl oraz na https://www.facebook.com/enactus.uni.lodz