Akademia Kompetencji

Akademia Kompetencji to cykl szkoleń organizowanych przez Akademickie Biuro Karier Zawodowych UŁ wraz z partnerami takimi jak: ABB sp. z o.o., PKO Bank Polski, ECU Efekt, Fujitsu Technology, LiteraturaSukcesu.pl.

akademia kompetencji 2
Szkolenia umożliwiają studentom i absolwentom spotkanie z przedstawicielami firm i instytucji działających na polskim rynku pracy. Dzięki uczestnictwu w warsztatach mają oni możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z wielu dziedzin.

W ramach tego wydarzenia, na przestrzeni marca, kwietnia i maja odbywają się bezpłatne szkolenia między innymi z zakresu: obsługi klienta, kompetencji miękkich (autoprezentacja, praca w grupie, komunikacja, zarządzanie czasem) oraz kompetencji twardych (np. w dziedzinach informatyki i finansów)